Опубліковано Закон Божий

Закон Божий
Закон Божий має бути настільною книжкою кожного християнина. Він оповідає про всі духовні скарби, що накопичила Церква Христова від заснування — донині. Це і розповідь про Святе Письмо, про богослужіння, традиції та свята Церкви, і наука про духовне зростання, молитву, Таїнства Церкви. Це ніби мапа по Країні Христової віри, яка допомагає потрапити до неї, зорієнтуватися, знайти потрібне («єдине на потребу»), щоб далі вже заглиблено вивчати кожну «вулицю» й «будівлю» цього Божого міста через інші духовні книжки.