Друге видання книжки «Якою мовою молилася давня Україна: Правила української транслітерації церковнослов’янських текстiв»

Віддруковано друге видання книжки Ганни Куземської «Якою мовою молилася давня Україна: Правила української транслітерації церковнослов’янських текстiв» — доопрацьоване і значно доповнене. У друге видання, майже вдвічі більше за перше, увійшов унікальний ілюстративний і цінний теоретичний матеріал.

Рецензентами цієї праці стали Архiєпископ Епiфанiй (Думенко) — доктор богословських наук, професор, ректор Київської православної богословської академiї Української Православної Церкви Київського Патрiархату; Григорiй Пiвторак — доктор фiлологiчних наук, професор, академiк Нацiональної академiї наук України, завiдувач вiддiлу загальнославiстичної проблематики i схiднослов’янських мов Iнституту мовознавства iм. О. О. Потебнi НАН України.

Книжку схвалено на Вченій раді Київської православної богословської академії УПЦ КП як посібник для академій і семінарій.

Книжку повністю опубліковано на нашому сайті (оригінальний pdf, обрізаний по формату, з підсвіченими гіперпосиланнями).

Читаймо цей твір, щоб знати історію Богом даної нам української мови та високу культуру рідної землі!