Нова книга отця Андрія «На кораблі спасіння»

На кораблі спасіння

Автор цієї збірки — настоятель нашої парафії митрофорний протоієрей Андрій Власенко, кандидат богослів’я і журналіст — назвав свій твір книгою мандрів. І справді, на нас чекає дивовижна подорож, що незбагненно узгоджує парадокси і поєднує, здавалося б, несумісне: земне й небесне, легке й вагоме, тимчасове й вічне.

…Мандруючи з отцем Андрієм по світах, ми водночас завжди опиняємося на Батьківщині. Вбираючи яскраві враження, події, неповторні особливості далеких країв, щоразу впізнаємо пагорби, каплички та пустирі власної душі. Торкаючись сьогосвітніх реалій, несподівано стаємо перед Богом…