Камерний хор «Галицькі передзвони»

(м. Івано-Франківськ. Україна)

Хор засновано в серпні 1991 року. У травні 2000 року колектив отримав статус муніципального. Співаки хору — викладачі та студенти мистецьких закладів м. Івано-Франківська.

До репертуару колективу входять твори українських і зарубіжних композиторів-класиків, сучасна музика, духовні твори, українські народні пісні, пісні народів світу. Важливе місце в репертуарі хору посідають твори композиторів Прикарпатського регіону. Колектив співпрацює з обласною організацією національної Спілки композиторів України, а саме з композиторами Галичини: Б. Шитпуром, В. Черленюком, В. Сидораком, І. Фіцаловичем; України: Л. Дичко, Г. Гаврилець, В. Степурком (Київ), Б. Дерев’янком (Львів), Ю. Алжнєвим (Харків), В. Зубицьким (Італія), а також зарубіжними композиторами: Romuald Twardowsri (Польща), Dominique Gesseney-Rappo (Франція).

У доробку хору «Галицькі передзвони» два компакт-диски до яких ввійшли: «Українські народні пісні та твори українських композиторів» (2006) і «Духовна музика українських та зарубіжних композиторів» (2008). Записи творів у виконанні хору містяться у фондах обласного радіо й телебачення «Галичина».

Хор «Галицькі передзвони» бере активну участь у концертному житті міста та області: виступи з різдвяною програмою, концерти до Дня Злуки, Шевченківські дні, виступи у концертах приурочених святкуванню дня міста, дня Конституції, дня Незалежності, річниці УПА, дня пам’яті жертв голодомору, концертах приурочених різним пам’ятним датам, ювілеям, звітах та багатьох інших. За час існування камерний хор багато концертував в Україні та за її межами: Польща, Словаччина, Німеччина, Угорщина, Великобританія, Мальта, Естонія.

Хор — лауреат та дипломант українських і міжнародних конкурсів: Польща (м. Хелм, 1994 р., 1997 р., 2007 р.), Словаччина (м. Снина, 1995 р., м. Трнава, 1999р.), Великобританія (м. Лланголлен, 1997 р.); лауреат Міжнародного конкурсу хорового мистецтва ім. Лесі Українки (м. Луцьк, 1994 р., 1996 р., 2006 р.), III, IV, V та VII Всеукраїнського конкурсу ім. Д. Січинського (м. Івано-Франківськ, 2001, 2003, 2005, 2009), 1-го Регіонального конкурсу хорів ім. Євгена Козака (Дрогобич, 2007 p.).

«Галицькі передзвони» — учасник Міжнародного фестивалю духовної пісні Візантійського обряду у м. Кошице (Словаччина, 199 9р.). Міжнародного музичного фестивалю «Музика без кордонів» у м. Балашадярмат (Угорщина, 2000 р.), XV Міжнародного фестивалю хорового мистецтва у м. Валетга (Мальта, 2003 р.), Міжнародного фестивалю «Передзвін» (Івано-Франківськ, 2000 р., 2002 р., 2004 р., 2006 р., 2008 р.), 1-го Регіонального фестивалю хорової музики «На хвилях Стрия» (2006р.), X Всеукраїнського хорового фестивалю «Співочий Собор» (Донецьк, 2007 р. 1-го Міжнародного фестивалю хорової музики «Львівські зустрічі» (Львів», 2008 р.). 12-го хор-фесту «Золотоверхий Київ» (Київ, 2008 р.), ІV-го Міжнародного хорового фестивалю «Схід — Захід — зближення» у м. Радомско (Польща, 2008 р.), 1-го обласного молодіжного фестивалю «Франк-опера-фест» (2010 р.), Міжнародного фестивалю «Культурні мости Балтики» у м. Сшіамис (Естонія, 2010 р.) та багатьох інших.

Директор — Петро Конєв
Художній керівник та диригент — Ігор Дем’янець