БібліотекаМолитвиВизволення

Помiчнi молитви

«« Святе Письмо на допомогу | Зміст | Книги, які зціляють душу »»

Молитва св. Єфрема Сиріна

Господи і Владико життя мого! Духа лінивства, безнадійности, владолюбства і пустомовства не дай мені \textit{(доземний поклін)}. Духа ж чистоти, смиренномудрости, терпеливости і любови дай мені, рабові Твоєму (доземний поклін).

Боже, очисти мене, грішного (з малими поклонами 12 разів).

Господи і Владико життя мого! Духа лінивства, безнадійности, владолюбства і пустомовства не дай мені. Духа ж чистоти, смиренномудрости, терпеливости і любови дай мені, рабові Твоєму. Так, Господи Царю! Дай мені бачити провини мої і не осуджувати брата мого, бо Ти благословенний навіки-віків. Амінь (доземний поклін).

Молитва на відречення від гріховних зв’язків

Відсічи, Господи, таємні пута, що зв’язують мене з життям колишнім і недостойним, від якого відрікаюся, як від сатани. Ім’я Твоє прикликаю, Світильника життя істинного і Милосердного Спасителя. Амінь.

Архангельське привітання

Богородице Діво, радуйся, Благодатна Маріє, Господь з Тобою, благословенна Ти між жонами і благословен плід утроби Твоєї, бо Ти породила Спаса душ наших.

Ісусова молитва

Господи Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй мене, грішного (грішну).

Святі отці називали Ісусову молитву скороченим Євангелієм. Її потрібно промовляти дуже уважно і якнайчастіше (чи йдемо куди, чи сидимо, чи лежимо). Ця молитва найсвятішим іменем Спасителя і Бога Ісуса Христа перемагає всяке зло — і зовнішнє, і внутрішнє.

«« Святе Письмо на допомогу | Зміст | Книги, які зціляють душу »»