«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 
БібліотекаМолитвиСпільна молитва

Євангеліє за хворих

31 жовтня – 09 грудня

Вступні молитви.

(Цю молитву читаємо тільки перший день:) Господи, Ісусе Христе, Сину Божий, Ти сказав пречистими, устами Своїми: «Істинно кажу вам, якщо двоє з вас дійдуть згоди на землі просити про всяку річ, то хоч би що вони попросили, буде їм від Отця Мого Небесного; бо, де двоє чи троє зібрані в ім’я Моє, там Я серед них». Незмінні слова Твої, Господи, милосердя Твоє неосяжне і чоловіколюбності Твоїй немає кінця. Тому молимо Тебе: даруй нам, рабам Твоїм, що згодилися просити Тебе за спасіння й помилування Батьківщини нашої, за уздоровлення, спасіння й помилування рідних і ближніх наших, сповнення прохання нашого. Але нехай буде не як ми хочемо, а як Ти. Нехай буде навіки воля Твоя. Амінь.

Спаси, Господи, і помилуй Спаси, Господи, і помилуй матір нашу Україну і народ наш. Молитвами Пречистої Твоєї Матері, благаннями всіх святих землі української дай нам єдности, дай любови і духа розуму, навчи прощати, щоб ми завжди і всюди прославляли пресвяте ім’я Твоє, Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Спаси, Господи, і помилуй отців наших духовних: протоієрея Андрія, ієрея Олександра, з усіма рідними і ближніми їхніми.

Спаси, Господи, і помилуй рідних моїх (імена)

і всіх родичів, друзів, знайомих, сусідів, учителів, благодійників, усіх, хто любить і ненавидить нас, і всіх тих, що заповідали нам, недостойним, молитися за них.

Далі в усіх розділах читають:

1-й стовпчик  — Олена, Ольга, Людмила;

2-й стовпчик  — Ганна Семенівна, Світлана Чопко, Світлана Ковалець;

3-й стовпчик — Віктор, Вікторія, Галина.

Спаси, Господи, і помилуй хворих

прот. Андрія, прот. Юрія
Анастасію, Василя, Ольгу, Марію, Лідію, Андрія, мл. Михайла, Марію, Ларису, Олександра з рідн., Людмилу з рідн., Надію, Оксану, Олександра, Євгенію
Ольгу, Анну, Анастасію, Марію, Наталю, Галину, Наталю, Ганну, Мирославу, Ірину, Мирослава, Олену, Надію, Валентину, Галину, Галину, ваг. Олену, Ольгу, Павла Галину, Галину, Валентину, Марію, Ольгу, Лідію, Наталю, Олену, Лідію, Богуславу, Тамару, Людмилу, Анастасію, Надію, Олександра, Людмилу, Тамару, Івана, Юлію, Наталю

І всіх недужих і тяжкохворих спаси і помилуй, Господи.

Спаси і помилуй обтяжених скрутними обставинами і тих, що на межі вирішальної події

Марію, Світлану, Юрія, Юлію, ваг. Вікторію, Ксенію, Леоніда Олену, Ірину, Тараса, Ірину і мл. Христину, ваг.Тетяну, Наталю Катерину, Антона, Максима, Людмилу, Світлану, Сергія, Олену

І всіх, хто в тяжкому випробуванні, чиїх імен ми не назвали.

Спаси й помилуй, Господи, і нас, рабів Твоїх, що молимося Тобі:

Олену, Альбіну, Ганну, Віктора, Ольгу, Світлану, Вікторію Людмилу, Світлану, Галину, Ніну, Юлію, Зою, Ольгу, Ларису, Катерину, Зою, Людмилу, Анну, Валентину, Зінаїду, Любов Людмилу

Клавдію, Анну, Галину, Сергія, Мирославу, Андрія, Євгена, Антоніну, Світлану, Дмитра, Ольгу, Людмилу, Юрія, Світлану, Марину, Ігоря, Віктора, Катерину, Дмитра і всіх, хто молиться з нами, усіх парафіян святого нашого храму і всіх православних християн, особливо ж тих, кого зневажають і кривдять за віру і Церкву святу, і тих, що знемагають у боротьбі зі злом та спокусами світу.

Помилуй, Господи, і врозуми заблуканих, що відступилися від Церкви, нехрещених і неправославних: Євгенія, Валентину, мл.Ревекку, мл.Анну, Василя, Зою, Костянтина, Вадима, Ганну, Валентину, Станіслава, Гражину, Малгожату, Кристину, Владислава, Валентину, Степана, Віталія, Василя, Олександра, Тараса, Степана з родиною, Тетяну, Андрія, Ольгу, Євгена, Яну

і всіх відлучених від Святої Твоєї Соборної Апостольської Церкви. Виведи їх, Боже, на дорогу спасіння.

Спаси, Господи, і помилуй

Дітей сиріт, покинутих і безпритульних, самотніх, немічних, скорботних, знедолених, скривджених, поневолених, тих, що в небезпеці, в біді, у розпачі й безнадії, у муках і на порозі смерті,

і кожну душу, що найбільше Твоєї допомоги потребує –словами Божественного Євангелія Твого, прочитаного за спасіння рабів Твоїх. Попали, Господи, терни всіх їхніх гріхів, і нехай вселиться в них благодать Твоя, що обпалює, очищає і освячує всю людину в ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Від (ім’я Євангеліста) святого Євангелія читання.

Слава Тобі, Господи, слава Тобі (поклін з хресним знаменням).

(І прочитати, стоячи, главу з Євангелія. По Євангелії:)

(поклін з хресним знаменням) Слава Тобі, Господи, слава Тобі.

Достойно є і це є істина славити Тебе, Богородицю, завжди Славну і Пренепорочну і Матір Бога нашого. Чеснішу від херувимів і незрівнянно славнішу від серафимів, що без істління Бога Слово породила, дійсну Богородицю, Тебе величаємо. Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь. Господи, помилуй (тричі). Благослови.

Господи, Ісусе Христе, Сину Божий, молитвами Пречистої Твоєї Матері, преподобних і богоносних отців наших і всіх святих, помилуй нас. Амінь.

Перед «Достойно є» можна за бажанням прочитати ще цю молитву до чудотворної святині Української – ікони Божої Матері «Барська» (читати перед будь-якою Богородичною іконою):

Пресвята Богородице, Діво Владичице, вища від Ангелів і Архангелів і всього творіння чесніша! Почуй нас, що молимося Тобі, і яви милість Твою людям Твоїм. Пом’яни, Всемилостива Владичице, і помилуй нас з великої милости Твоєї. Скарбниці душ наших наповни всяким добром, одружених у мирі та однодумності збережи, немовлят виховай, юних настав, старих підкріпи, слабодухих заспокой, розпорошених збери, знаджених напоум, тих, що страждають від духів нечистих, звільни, з тими, що плавають і тими, що мандрують, подорожуй, за вдовиць заступись, беззахисних захисти, полонених визволи, недужих зціли, тих, що в судах, у в’язницях, на тяжких роботах і в усякій недолі та скрутних обставинах – розрадь, поможи і помилуй. Найбільше ж Церкву Сина Твого збережи й охорони повік віку. Ти бо єси, Владичице, Надія наша й Заступниця всіх, хто вдається до Тебе і Твоєї святої допомоги благає. Тому, всечесний образ Твій і Вседержителя, Якого тримаєш рукою Своєю, бачачи на іконі, радіємо, грішні, зі зворушенням і любов’ю цілуємо його, сподіваючись, Владичице, Твоїми святими богоугодними молитвами сподобитися нам нескінченного життя, щоб неосудно стати в день судний праворуч Сина Твого і Бога нашого, славлячи Його разом з Безпочатковим Отцем і Пресвятим, Благим і Животворчим Духом, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.


Пошук

Сторінки

Важливе

Останні відгуки

Канали RSS

Нагору