БібліотекаМолитви

Молитва за Єдину Помісну Церкву

Молімося за нашу Церкву, Предстоятеля Епіфанія, Патріарха Філарета, наших архієреїв, пастирів і весь побожний люд — щоб всі були єдині.

І нехай ця молитва здійснить чудо волі Божої у сучасному випробуванні об’єднавши ворогуючих у єдине ціле, та зробить всіх нас сильнішими і дорослішими!

Отче наш!

Молимось до тебе за мир і спокій для нашої великої єдиної церковної родини. Дай нам, Боже, жити в любові до ближнього, у повазі прав і свобод кожного, не розпалюючи образи, непорозуміння і непремиренності.

Царю Небесний! Віримо в нашу єдність, бо це велика сила Твоя! Віримо, в силу духу нашого, бо це є Чудо Творіння Твого! Віримо, що ці слова зупинять темні сили, які хочуть розділити нас. Нехай ця битва буде на перемогу Світла!

Хай животворна роса впаде на наші землі і душі наші. Нехай вгамується розбрат. Нехай зникнуть заздрощі й розпалення пристрастей. Щоб полюбили ми один одного і, як одне ціле, перебували в Тобі. І допоможи нам знайти примирення! Пошли в наші серця любов один до одного, мир і спокій.

Господи! Благослови Церкву Твою в Україні і всіх нас у нійі! Навчи нас не продавати свою совість ні дешево, ні дорого. Захисти нас від ворогів видимих і невидимих, що хочуть поневолити нас. Дай нам єдність, мир і спокій на славу Твою, Отця і Сина, і Святого Духа.

Амінь!