«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 
БібліотекаБогослужбові книжки, церковні піснеспівиПравильник

Тропарі і кондаки недільні

Глас 1
Тропар

Хоч камінь запечатали юдеї, і воїни стерегли пречисте тіло Твоє, воскрес Ти на третій день. Спасе, даруючи світові життя. Ради цього Сили Небесні взивали до Тебе, Життєдавче: слава Воскресінню Твоєму, Христе, слава Царству Твоєму, слава провидінню Твоєму, єдиний Чоловіколюбний.

Кондак

Воскрес Ти як Бог із гробу у славі і світ із Собою воскресив, і людське єство як Бога оспівує Тебе, і смерть щезла. Адам же торжествує, Владико, і Єва нині, з неволі визволяючись, радується, взиваючи: «Ти є, Христе, Той, що всім подає воскресіння».

Глас 2
Тропар

Коли зійшов Ти до смерті Життя безсмертне, тоді пекло умертвив Ти сяйвом Божества. Коли ж і померлих із глибин підземних воскресив Ти, всі Сили Небесні взивали: «Життєдавче, Христе Боже наш, слава Тобі».

Кондак

Воскрес Ти з гробу, Всесильний Спасе, і пекло, побачивши чудо, злякалося, і мертві воскресли, а творіння ж, бачачи, радується разом з Тобою, і Адам веселиться, і світ, Спасе мій, оспівує Тебе повсякчасно.

Глас 3
Тропар

Нехай веселяться небесні, нехай радуються земні, бо сотворив державу силою Своєю Господь, подолав смертю смерть, первістком мертвих став, з безодні пекла визволив нас і подав світові велику милість.

Кондак

Воскрес Ти днесь із гробу, Щедрий, і нас вивів Ти із врат смертних, сьогодні Адам торжествує і радується Єва, а разом пророки з патріархами безперестанно оспівують Божественну державу Твоєї влади.

Глас 4
Тропар

Світлу воскресіння проповідь від ангела взнавши, Господні учениці, і прадідне осудження відкинувши, апостолам, хвалячись, промовляли: «Подолалася смерть, воскрес Христос Бог, даруючи світові велику милість».

Кондак

Спас і Визволитель мій із гробу як Бог воскресив від смерті земнородних, і врата пекельнісокрушив, і як Владика на третій день воскрес.

Глас 5
Тропар

Співбезпочаткове Слово Отцеві і Духові, від Діви народжене на спасіння наше, оспіваймо, вірні, і поклонімося, бо Ти благоволив тілом зійти на Хрест, і смерть перетерпіти, і воскресити померлих славним воскресінням Своїм.

Кондак

До пекла, Спасе мій, зійшов ти і врата зруйнував Ти як Всесильний, померлих як Творець воскресив з Собою і смерті жало притупив Ти, і Адам від клятви визволений, Чоловіколюбче. Тому всі ми взиваємо: спаси нас, Господи.

Глас 6
Тропар

Ангельські сили на гробі Твоїм, і ті, що стерегли, омертвіли, і стояла Марія у гробі, шукаючи пречистого тіла Твого. Полонив Ти пекло, та не спокусився ним, зустрів Ти Діву, даруючи життя, воскресший з мертвих, Господи, слава Тобі.

Кондак

Життєдавець Христос Бог, животворною рукою з темряви безодні воскресивши всіх померлих, воскресіння подав людському родові Він бо є Спаситель, воскресіння, життя і Бог усіх.

Глас7
Тропар

Зруйнував Ти Хрестом Твоїм смерть, відкрив Ти розбійнику рай, мироносицям плач на радість змінив і апостолам проповідувати повелів, що Ти воскрес, Христе Боже, даруючи світові велику милість.

Кондак

Влада смерті вже не може тримати людей, бо зійшов Христос, сокрушаючи і знищуючи сили її. Пекло вже переможене. Пророки одностайно радуються. Явився Спас сущим у вірі, промовляючи: «Виходьте, вірні, до воскресіння».

Глас 8
Тропар

З висоти зійшов Ти, Милосердний, погребіння прийняв триденне, щоб нас визволити від страждань. Життя і воскресіння наше, Господи, слава Тобі.

Кондак

Воскрес Ти з гробу, померлих підняв: Адама воскресив, і Єва радується Твоєму воскресінню, і кінці світу воскресіння святкують Твоє із мертвих, Многомилостивий.


Пошук

Допомога ЗСУ

Сторінки

Останні відгуки

Канали RSS


Українська Церковна Архітектура


Нагору