БібліотекаБогослужбові книжки, церковні піснеспівиЧасослов

Тропарі й Кондаки та інші пісноспіви від неділі Митаря й Фарисея до суботи Лазаря

В неділю Митаря й Фарисея і аж до 5-ї неділі В. Посту на раній після Воскресення Христове бачивши… співаємо ці пісні на гол. 8.

Слава… Гол. 6-й

Покаяння відкрий мені двері, Життяподавче! з ранку бо лине дух мій до Храму святого Твого. Храм же мій тілесний ввесь осквернів, а Ти, як Щедрий, очисти добросердешною Твоєю милістю.

І нині…

На стежку спасіння настав мене, Богородице, ганебними бо осквернив я душу гріхами і в лінощах все життя моє прожив, Ти ж Твоїми молитвами, позбав мене усякої нечистоти.

Гол. 6. Помилуй мене, Боже, по великій милості Твоїй і з великого милосердя Твого прости провини мої.

Множество содіяв я лютих вчинків, згадуючи, окаянний, трепещу Страшного дня судного. Та, надіючись на милість добросердечности Твоєї, я, як Давид, благаю Тебе: Помилуй мене, Боже, по великій Твоїй милості.