Дерев’яні (Д)Муровані (М)Усі
Закарпатська область, Хустський р-н, с. Вишкове

Дзвіниця реформатської церкви
ХVІІІ ст.

Даючи в наш каталог вишківську дзвіницю, ми аж ніяк не маємо на увазі боротьбу з угорським сеператизмом. Вишкове — село угорське, але культурні паралелі у цьому краї однозначно перетинаються навіть без застосування геометрії Лобачевського. До того ж ця дзвіниця просто гарна і подібна до багатьох інших дзвіниць краю. А скільки в ній відсотків української крові — нехай розбираються історики архітектури.

Усі фото

Дзвіниця реформатської церкви, с. Вишкове