Дерев’яні (Д)Муровані (М)Усі
Церква Різдва Пресвятої Богородиці, с. Іванківці
Чернівецька область, Кіцманський р-н, с. Іванківці

Церква Різдва Пресвятої Богородиці та дзвіниця (центральна група)
1794 рік

Модний у тутешніх краях зелений колір церкви навіває меланхолію. Настрій підсилює невеличкий цвинтар, що, як годиться, примостився поруч із храмиком. Уся ця старовина аж ніяк не вписується у новітній образ церковища, віднедавна безцеремонно доповнений мурованим гігантом. Усередині церкви добрий інтернет обіцяє «фрагменти ікон ХVІІІ ст.» Не зовсім ясно, до чого відноситься слово «фрагменти» — до ікон (навіщо із ними так?) чи до століття (із часом треба обережніше). Каркасна дзвіниця настільки простенька, що не спроможна утворити ансамблю навіть із хатньою церквою, не кажучи про цегляну громаду.

На цьому наш фрагментарний опис дозвольте вважати повним.

Усі фото

Церква Різдва Пресвятої Богородиці, с. Іванківці
Північний фасад
Чи впливає на загробне життя розмір храму?
Дзвіниця