Дерев’яні (Д)Муровані (М)Усі
Дмитрівська церква і дзвіниця, с. Буківка
Чернівецька область, Герцаївський р-н, с. Буківка

Дмитрівська церква та дзвіниця (центральна група)
ХVІІІ ст.

Звичайна буковинська тридільна церква, чий зрізаний наметовий верх ховається під двосхилим дахом. Там же ховаються і фігурні вирізи, що відокремлюють зруби церкви одне від одного. Іззовні церква цікава старими хрестами та ще каркасною дзвіницею, яка несподівано для Буковини прибудована до бабинця. Щоправда, вона все одно справляє враження цілком окремої споруди. Простенькі кронштейни і ядуче пофарбування не здатні збагатити скромне враження від пам’ятки. Але ж вона і досі не оббита пластиком чи вагонкою — тож дякуймо і за це.

Усі фото

Дмитрівська церква і дзвіниця, с. Буківка
Старе поховання біля вівтаря
Східний фасад