Мінея святкова. Частина I

Церковно-богослужбова книга «Мінея святкова. Частина I», що містить тексти змінних частин богослужінь (з початку вересня по кінець січня) Господніх, Богородичних церковних свят та свят особливо шанованих святих: Димитрія Мироточивого, великомучениці Параскеви, названої П’ятницею, чудотворців безсрібників Косми і Даміана Асійських, Великомучениці Катерини, праведного Філарета Милостивого, святої великомучениці Варвари, преподобного отця нашого Іоана Дамаскина, чудотворця Миколая, архиєпископа Мир Лікійських, Йосифа Обручника, царя Давида, Якова, брата господнього за плоттю, пам’ять св. отця нашого Василія Великого, мучеників Феопемпта і Феони; і преподобної Синклітикії, вселенських великих святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоана Золотоустого та інших.