Опубліковано фоліант З. Лиська «Олександр Кошиць. Релігійні твори» (738 сторінок)

Починаємо публікувати наявні у нас нотні збірки інших видавництв. Будемо, звісно, ставитися з повагою до авторських прав, але твердо вважаємо, що доступність унікальних нотних видань є абсолютно необхідною.

Отже, Олександр Кошиць. Релігійні твори. За редакцією Зіновія Лиська. Видавництво ім. З. Лиська, Нью-Йорк, 1970 р. 738 сторінок.

Це «фотокопія», сторінки не вирівняно і не обрізано, але пронумеровано і розкладено по розділах. Тобто, ви можете спершу взяти зміст і потім вибирати потрібні сторінки.

Так, якість «сумнівна», але даємо те, що маємо.

Хай хтось зробить краще за нас!