Дерев’яні (Д)Муровані (М)Усі
Івано-Франківська область, Городенківський р-н, с. Сороки

Вознесенська церква та дзвіниця
1868 рік

Відомостей про церкву, окрім тих, які видно на фото, немає. Тож карбовану бляху на досить симпатичній класичній «гуцулці» можете роздивитися і без наших коментарів. Всередині зберігся сучасний храмові симпатичний іконостас, що значно піднімає настрій після зовнішніх оглядин. Укрита тією ж злополучною бляхою дзвіниця також значно цікавіша ізсередини.

Ось така в Сороках діхотомія добра і зла. Та ми все одно будемо сподіватися на кращі часи, сповнені гонту та іншої автентики.

Усі фото

Вознесенська церква, с. Сороки