Дерев’яні (Д)Муровані (М)Усі
Український історизм (Д) Український модерн (Д) Давньоруські церкви Українське Відродження Українське бароко Український класицизм (М) Український історизм (М) Український модерн (М)
Церква Різдва Пресвятої Богородиці. с. Гоголів
Київська область, Броварський р-н, с. Гоголів

Церква Різдва Пресвятої Богородиці
1827 рік

Після еклектичної перебудови 1861 — 62 рр. (дехто вважає це часом спорудження пам’ятки) від класицизму в храмі залишилися хіба що план і майже невловимі риси-обриси. Тоді ж церква отримала типову єпархіальну дзвіницю при бабинці. Як на нас, гармонійними пропорції церкви не назвеш.

Усередині краще. Тут зберігся симпатичний еклектичний іконостас, а нічим необшиті стіни безборонно являють світові свою дерев’яну фактуру.

Усі фото

Церква Різдва Пресвятої Богородиці. с. Гоголів
Ракурс із дзвіницею
У храмі. Причасники, приступіть!