Дерев’яні (Д)Муровані (М)Усі
Львівська область, м. Львів, вул. Варшавська, 38 (Клепарів)

Каплиця-ківорій Пресвятої Богородиці при Андріївській церкви
1926 – 1932 рр.
Архітектор Сергій Тимошенко

Виділити капличку в окрему СУМівську одиницю нас спонукає великий пієтет перед її автором – Сергієм Тимошенком.

Бо в тому, що саме цей геніальний зодчий долучився до її неповторного архітектурного образу – немає жодних сумнівів. Так само, як нема й аналогів у такої, здавалося б, простої конструкції. Геній є геній, тож більшості сучасних, переважно «народних» авторів подібних каплиць – до Тимошенка як до неба…

Усі фото