Дерев’яні (Д)Муровані (М)Усі
Наддніпрянська школа Сіверсько-чернігівська школа Слобожансько-полтавська школа Східноподільська школа Поліська школа
Церква св. ап. і єв. Луки, с. Сірнички
Волинська область, Локачинський р-н, с. Сірнички

Церква св. апостола і євангеліста Луки
1788 р.

На перший погляд Луківська церква — типово єпархіальна споруда. Але це не так. Просто у другій половині ХІХ століття вона зазнала суттєвих втручань. Зокрема, з невідомих причин було повністю замінено верх нави, а також врубані нові вікна і добудовано дзвіницю. І хоча відтоді храм порівняно зі своїми ровесниками виглядає неоковирненько, ми віддаємо шану ХVІІІ століттю.

Усі фото

Церква св. ап. і єв. Луки, с. Сірнички