Дерев’яні (Д)Муровані (М)Усі
Український історизм (Д) Український модерн (Д) Давньоруські церкви Українське Відродження Українське бароко Український класицизм (М) Український історизм (М) Український модерн (М)
Стефанівська церква, м. Рівне
Рівненська область, Рівненський р-н, м. Рівне, вул. Соборна 1А (цвинтар Грабник)

Стефанівська церква
1848 рік

Церквиця стоїть на історичному рівненському кладовищі, захована під сінню великих кленів. Тому з вулиці її не так просто помітити. А треба, бо храм цікавий. Присадкуваті форми цілком суголосні із цвинтарним мінором. На щастя, останній ремонт покрівлі і бань не заторкнув вертикально шальованих стін. Пофарбування у пастельно-кавові тони могло б викликати питання, але в нинішній Україні і не таке побачиш… Але що це ми чіпляємося? Церква гарна й по тому! Святий первомучениче і архидияконе Стефане, моли Бога за нас!

Усі фото

Стефанівська церква, м. Рівне