Дерев’яні (Д)Муровані (М)Усі
Чернівецька область, Кіцманський р-н, с. Хлівище

Церква свв. Архангелів Михаїла та Гавриїла і дзвіниця (вижницька група)
1912 рік

Одноверха церква дуже гарних пропорцій є перехідною від центральної до вижницької групи гуцульської школи. І все ж записуємо її до більшості буковинок – так нам якось спокійніше. А от у церкви спокійне життя не завдалося: нещодавно її баню вкрили псевдозолотом , верх оббили чимось штучно-синюшним, а вікна поміняли на євро.

Та у нас є старі фото 2011 року. Милуйтеся!

Усі фото