Чудову неоУАМівську церкву звели з ініціативи о. Івана Хомина, одногрупника автора сайту по Київській православній духовній академії. Проте потрапила вона до СУМу зовсім не через кумівство. На неординарну споруду ми звернули увагу ще у 2008-му році, не відаючи, хто її настоятель. Нас вразив сам храм — одночасно традиційний, вільний і поетичний. Тоді його стіни ще не вкривав неовізантійський розпис, дозволяючи сповна оцінити сміливий задум зодчого.

Втім, і з появою іконопису(2011 — 2013 рр.) інтер’єр святині анітрохи не втратив свого архітектурного зачарування: митці дотрималися стилю і настрою. Є у храмі і рідкісна родзинка, щоправда, приступна лише для духовенства і членів причту: іконостас розписано з обох боків.

Будете у Львові — неодмінно завітайте до цієї новітньої перлини УАМу!

Усі фото