Про сайт

1. Розділ «Сад українського модерну» (далі — «СУМ») є невід’ємною частиною сайту «Наша парафія» парафії св. Архистратига Михаїла м. Києва (сел. Пирогів) Української Православної Церкви Київського Патріархату (далі — «Парафія») і переслідує виключно просвітницькі та естетичні цілі.
  2. Ідея створення розділу «СУМ» належить настоятелю Парафії, кандидату богословських наук, митрофорному протоієрею Андрію Власенку.
  3. Над створенням, вдосконаленням і наповненням розділу «СУМ» працює видавничо-просвітницький відділ Парафії.
  4. Авторські права на фотоілюстрації (за винятком зазначених у п. 5) та тексти розділу «СУМ» належать Парафії.
  5. Парафія залишає за собою право тимчасового і поодинокого використання фотоілюстрацій із відкритих джерел інтернету (виключно тих, на яких не вказано авторство). По мірі отримання Парафією необхідних власних фотоматеріалів, такі тимчасові фотоілюстрації будуть замінюватися на власні. Натомість Парафія доброзичливо ставиться до використання світлин з нашого сайту з некомерційною метою.
  6. Автором текстових матеріалів розділу «СУМ» (за винятком матеріалів із зазначеним авторством) є митрофорний протоієрей Андрій Власенко.
  7. Авторами власних фотоілюстрацій розділу «СУМ» є митрофорний протоієрей Андрій Власенко, Анастасія Власенко, Світлана Степанова, Дмитро Редчук, Сергій Кардаш.
  8. З огляду на значний об’єм матеріалу, який має охопити розділ «СУМ», Парафія із вдячністю прийматиме допомогу у вигляді інформації про пам’ятки українського модерну (в тому числі і фотоілюстрації). Авторство безкорисливих помічників зазначатиметься у п. 7 даного підрозділу сайту.
  9. Наші контакти.