Різдвобогородична церква у Боровичах — наше власне інтернет-відкриття. Але ж дивно — невже ніхто раніше не зауважив в у ній ані тюльпаноподібних маківок (нехай і гіпертрофованих невдалим ремонтом), ані характерних «функціональних» вікон? Це ж явний Тимошенко! Та й назагал статура споруди цілком відповідає більшості тимошенківських церковних проектів — у плані хрестових, із невеликими раменами.

На жаль, боровицький храм з усіх п’яти (шести?) відомих нам волинських дерев’яних церков Сергія Прокоповича спотворений найбільше: вже поміняні на «євро» геть усі вікна, а шалівка схована під чимось білим і незугарним. Чи ж довго з-під того білого визиратиме первісний карниз — не знаємо. Як не знаємо що приховує інтер’єр цієї маловідомої перлинки Тимошенка. Та якщо колись доїдемо до церкви жахливими дорогами краю — неодмінно все розкажемо і покажемо.

Усі фото