Ще влітку 2009-го школу готували до чергового навчального року, проте лиходії з Міносвіти зухвало перервали її столітнє служіння дітям. Та недовідомі шляхи Господні… Вже наступної весни у приміщенні білоцерківської земської школи №1 (у селі зведено дві «земки» Сластіона) відкрився жіночий Свято-Георгіївський монастир УПЦ Київського Патріархату. Відтоді на порозі келійного корпусу з домовою церквою гостей зазвичай зустрічає ігуменя обителі.

Церкву облаштували в колишньому класі, але насельниці й парафіяни мріють і моляться про відновлення напівзруйнованого Георгіїівського храму, що велично височіє на другому боці вулиці. Роботи розпочато, але до кінця не близько. Натомість школу-монастир відремонтували на відмінно!

Тож серед своїх посестер, що перебувають у занепаді, вона має найліпші шанси стати довгожителькою.

Усі фото