БібліотекаНаші видання

Придбання видань нашої парафії

Щоб придбати наші видання, звертайтеся: +380–67–11–909–73, +380–95–388–29–16, Віктор Сергійович Куземський, contact@parafia.org.ua, drukar@parafia.org.ua.

5 відгуків
to «Придбання видань нашої парафії»
  1. Ola Herasymenko сказав:

Шановні творці цієї сторінки! Дуже дякуємо Вам за прекрасну українську інтернетну сторінку, звідки ми черпаємо корисну для нас інформацію.
    Хочемо додати сторінку про українсько-американського композитора Юрія Олійника до Вашої колекції. Як найкраще (на яку адресу) переслати?

Оля Герасименко-Олійник
    olaherasymenko@yahoo.com

2. Марія сказав:

Спасибі велике за блаженний сайт. Де можна придбати православну літературу у Львові?

3. Тетяна сказав:

Добрий день. Підкажіть будь-ласка яку книгу можна у вас придбати в подарунок священнику в день народження. Дякую.

• Редакція Нашої Парафії сказав:

Шановна пані Тетяно! Знаючи вдачу Вашого священика, Ви можете підібрати йому книгу з видань Нашої Парафії на його смак. Ми всі книги намагаємося робити якісними, духовними, корисними і цікавими.