«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 
БібліотекаМолитвиСпільна молитва

Євангеліє за тих, у кого в сім’ях негаразди, за одержимих недугою пияцтва, ув’язнених, полонених

31 жовтня – 09 грудня

Вступні молитви.

Господи, благослови всіх, кого я осудив (-ла) (імена) і їх святими молитвами й мене, окаянного

(-нну), помилуй (12 поясних поклонів).

Спаси, Господи, і помилуй Спаси, Господи, і помилуй матір нашу Україну і народ наш український. Молитвами Пречистої Твоєї Матері, благаннями всіх святих землі української дай нам єдности, дай любови і духа розуму, навчи прощати, щоб ми завжди і всюди прославляли пресвяте ім’я Твоє, Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Господи Ісусе Христе, Сину Божий! Ти сказав пречистими устами Своїми: «Істинно кажу вам: якщо двоє з вас дійдуть згоди на землі просити про всяку річ, то, хоч би що вони попросили, буде їм від Отця Мого Небесного; бо, де двоє чи троє зібрані в ім’я Моє, там Я серед них». Незмінні слова Твої, Господи, милосердя Твоє неосяжне і чоловіколюбності Твоїй немає кінця. Тому й ми, згодившись між собою, усердно просимо: спаси, Господи, і помилуй рабів Твоїх:

Марію, Дмитра, Юрія і Світлану, Олену і Олександра, Дмитра і Катерину, Світлану, Ярослава, Дениса і Галину, Тетяну і Віталія, Юлію і Андрія, Максима та Ірину з млад., Тетяну, Андрія Антоніну, Олександра, Галину, Леоніда, Ольгу, Василя, Людмилу, Святослава, Ларису, Володимира Вікторію, Юрія, Василя, Тамару, Поліну, Володимира з рід. Світлану, Ярослава, Оксану, Станіслава

і всіх, у кого в сім’ях негаразди. Зміцни їхні родини, утверди любов між ними. Нехай налаштується життя їхнє не за людською грішною волею, але за Твоїм святим Промислом. Нехай прославиться в них святе ім’я Твоє на віки віків. Амінь.

Спаси, Господи, і помилуй ув’язнених Максима, Сергія, Олександра, Сергія, і всіх, хто у в’язницях перебувають, просвіти їх, напути, зміцни й охорони від усякого зла.

Спаси, Господи, помилуй і врозуми:

Василя, Галину, Петра, Дмитра, Валерія, Миколу, Юрія, Сергія, Віктора, Світлану Віталія, Володимира, Євгена, Олександра, Дениса, Георгія, Миколу, Віктора, Миколу, Миколу, Сергія, Миколу, Олександра, Андрія, Віталія, Анатолія, Антоніну, Володимира Леоніда, Івана, Сергія, Віктора, Валентину, Святослава, Ярослава, Андрія, Анатолія,

і всіх одержимих недугою пияцтва, наркоманії, курива, лихослів’я, пристрастю до ігор та іншими душозгубними звичками та гріхами. Господи Боже наш! Молитвами святого апостола і євангеліста Іоана Богослова, преподобного Мойсея Мурина, преподобної Марії Єгипетської, великомучениці Варвари і всіх святих прости їм, зціли, просвіти і спаси від загибелі душі їхні.

Спаси, Господи, і помилуй усіх, кого ми тут поминали і всіх, хто найбільше потребує Твого заступництва і допомоги, словами Божественного Євангелія Твого, прочитаного за спасіння рабів Твоїх. Попали, Господи, терни всіх їхніх гріхів, і нехай вселиться в них благодать Твоя, що обпалює, очищає і освячує всю людину в ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Від (ім’я Євангеліста) святого Євангелія читання.

Слава Тобі, Господи, слава Тобі (поклін з хресним знаменням).

(І прочитати, стоячи, главу з Євангелія. По Євангелії:)

(поклін з хресним знаменням) Слава Тобі, Господи, слава Тобі.

Молитва за пияків до Пресвятої Богородиці на честь ікони «Неупивна Чаша»

О Премилосердна Владичице! До Твого заступництва нині вдаємося, молінь наших не відкинь, але милостиво почуй жінок, дітей, матерів; зціли братів, і сестер, і близьких наших, що тяжкою недугою пияцтва, наркоманії та ігроманії одержимі й через це від Матері своєї Церкви Христової і спасіння відпадають. О милостива Мати Божа, торкнися їхніх сердець і скоро підійми від падінь гріховних, і до спасенного відродження приведи їх. Умоли Сина Свого, Христа Бога нашого, щоб простив нам гріхи наші і не відвернув милости Своєї від людей Своїх, але щоб зміцнив у тверезості та цнотливості.

Прийми, Пресвята Богородице, молитви матерів, які сльози за дітей своїх проливають; жінок, що чоловіків своїх оплакують; убогих і нещасних дітей, без опіки залишених; і всіх нас, що до ікони Твоєї припадаємо. Нехай дійдуть ці благання наші молитвами Твоїми до Престолу Всевишнього. Покрий і збережи нас від пасток лукавого і всіх ворожих хитрощів, а в страшний час відходу нашого допоможи неушкоджено пройти піднебесні митарства. Молитвами Твоїми визволи нас від вічного осуду, нехай покриє нас милість Божа на нескінченні віки. Амінь.

Достойно є і це є істина славити Тебе, Богородицю, завжди Славну і Пренепорочну і Матір Бога нашого. Чеснішу від херувимів і незрівнянно славнішу від серафимів, що без істління Бога Слово породила, дійсну Богородицю, Тебе величаємо. Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, і нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь. Господи, помилуй. (тричі). Благослови.

Господи, Ісусе Христе, Сину Божий, молитвами Пречистої Твоєї Матері, преподобних і богоносних отців наших і всіх святих, помилуй нас. Амінь.

Можна за бажанням прочитати ще цю молитву за рідних і хрещених дітей:

Господи Ісусе Христе, Сину Божий, молитвами Пречистої Твоєї Матері почуй мене, недостойного раба Твого (ім’я). Господи, у милостивій владі Твоїй діти мої, раби Твої (імена). Помилуй і спаси їх імені Твого ради. Господи, прости їм усі гріхи вільні і невільні, заподіяні ними перед Тобою. Господи, настав їх на істину путь Твоїх заповідей і розум просвіти світлом Твоїм на спасіння душі та зцілення тіла. Господи, благослови їх удома, у школі, в путі й на кожному місці Твого володіння. Господи, збережи їх під покровом Твоїм святим від стріли, отрути, вогню, пошести смертоносної і наглої смерти. Господи, охорони їх від усіх видимих і невидимих ворогів, від усякої хвороби, очисти від усякої скверни і полегши їхні душевні страждання. Господи, даруй їм благодать Духа Твого Святого на многії літа життя, здоров’я і цнотливість. Господи, збільши і зміцни їхні розумові здібності й тілесні сили, даровані їм Тобою, подай Твоє благословення на благочестиве і, якщо Тобі вгодно, сімейне життя і неосудне дітородження. Господи, даруй мені, рабу Твоєму (ім’я), батьківське благословення на дітей моїх і рабів Твоїх у нинішній час, уранці, вдень і вночі імені Твого ради, бо Царство Твоє вічне, всесильне і всемогутнє. Амінь.

О Пресвята Владичице Діво Богородице, спаси і збережи під покровом Твоїм дітей моїх (імена рідних і хрещених дітей), усіх отроків і немовлят, хрещених і безіменних, і тих, що в утробі материнській. Покрий їх ризою Твого материнства, зрости їх у страсі Божому і в покорі батькам, ублагай Господа мого і Сина Твого, щоб дарував їм корисне для спасіння їхнього. Доручаю їх материнському піклуванню Твоєму, бо Ти є Божественна Покрова рабам Твоїм. Амінь.

6 відгуків
to «Євангеліє за тих, у кого в сім’ях негаразди, за одержимих недугою пияцтва, ув’язнених, полонених»
 1. Людмила сказав:

  Слава Богу! Прошу помолитись за мою сім’ю: Людмилу, Сергія та младенця Данила. Ми живемо не вінчані (чоловік проти), тому й негараздів в нас дуже багато. Помоліться, щоб Бог благословив мою сім’ю дав нам в любові жити та прославляти Отця Небесного

  • Редакція Нашої Парафії сказав:

   Обов’язково будемо молитися! Дай, Господи, Вам мудрості, мужності, благословення Божого на правильні рішення, слова й думки! 2. Окcана сказав:

  Слава Богу! Прошу помолитись за зцілення чоловіка Віталія від ігроманії і за всю сім’ю.


 3. Олена сказав:

  Слава Богу за все! Прошу помолитись за зцілення чоловіка Олега від пияцтва.


 4. Христина сказав:

  Слава Ісусу Христу! Помолитися за мою сім’ю Андрія та Христини. .За возєднання та примирення в нашій сім’ї. Щоб не дійшло до розлучення. Щоб в нашій сім’ї минули всі негаразди, щоб стали чуйними добрими один до одного!


Можете використовувати такі теґи: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Будь ласка, не коментуйте з доменів mail.ru, yandex.ua/yandex.ru тощо. Ви не будете отримувати сповіщення про відповіді на відгуки. Не користуйтеся послугами країни-окупанта.


Пошук

Сторінки

Останні відгуки

Канали RSS

Нагору