БібліотекаМолитвиМолитви за Україну та її захисникiв

Молитва за спасiння держави

Господи Боже, Iсусе Христе, Спасителю наш! До Тебе припадаємо зi скорботним серцем i сповiдаємося у грiхах i беззаконнях наших, що ними зранили Твоє милосердя i зачинили вiд себе щедроти Твої. Бо вiдступили вiд Тебе, Владико, i законiв Твоїх не дотримуємося, i не робимо того, що заповiдав Ти нам. Тому й уразив Ти нас безладдям i вiддав на потоптання й зневаження ворогам нашим, i приниженi ми бiльше iнших народiв, i зневагу й наругу терпимо вiд сусiдiв наших.

Боже Великий i Дивний, що вболiваєш за злобу людську, пiдводиш повалених i пiдiймаєш тих, що впали! Небесну Твою силу з неба народовi нашому пошли, зцiли рани душ наших i пiдiйми нас iз постелi немочi, бо враженi розслабленням стегна нашi, бо хворi на неправду i породжуємо беззаконня. Вгамуй ворожнечу i розбрат у землi Українськiй, вiддали вiд нас заздрощi, чвари, зарозумiлiсть, злочиннiсть, пияцтво й розпалення пристрастей, попали в серцях наших терня нечистоти, непримиренности й озлоблення, щоб полюбили ми один одного i, як одне цiле, перебували в Тобi, Господi i Владицi нашому, як i вчив i заповiдав Ти нам. Помилуй нас, Господи, помилуй нас, бо сповнилися ми приниження i негiднi очей своїх на небо звести. Згадай милостi, що їх явив Ти отцям нашим, перемiни гнiв Твiй на милiсть i дай нам помiч у скорботi. Молить бо Тебе Церква Твоя молитвами всiх святих землi Української, а особливо Пресвятої Богородицi i Вседiви Марiї, Яка з древнiх часiв покривала i захищала Своїм святим омофором країну нашу.

Врозуми народ український, а особливо тих, хто при владi стоїть, про нашу державу, вiйсько, помiсну Православну Церкву i весь народ добре дбати. Силою Хреста Твого змiцни державу i воїнство наше та захисти вiд пiдступiв ворожих. Пiднеси людей розуму й сили i постав на служiння Вiтчизнi нашiй, а нам усiм дай духа мудрости i страху Божого, духа мiцности та благочестя i даруй кожному вогонь любови до матерi нашої України — єдиної i неподiльної.

Господи, до Тебе вдаємося, навчи нас чинити волю Твою, бо Ти Бог наш, бо в Тобi джерело життя, i в свiтлi Твоєму побачимо свiтло. Подай милостi й щедроти Твої народовi українському, щоб ми славили святе iм’я Твоє з Отцем i Святим Духом на вiки вiкiв. Амiнь.

4 відгуки
to «Молитва за спасiння держави»
  1. Natalya сказав:

Дякую за цю молитву.

2. Водолаз сказав:

зараз дуже актуальна для нас

3. Павло сказав:

Було б чудово, якщо ці молитви і правила упорядкувати у книжечку і поширювати серед православного люду України, що всі молилися і випрошували у Господа Бога і Пречистої Матінки Божої і всіх заступників землі Української, миру, спокою, любові один до одного, і найсвятішої віри якої нам так не вистачає у нашому житті.

• Редакція Нашої Парафії сказав:

Ці молитви і правила ми ще кілька місяців тому видали окремою книжкою, ще й додали і виправили чимало: «Молитовник за Україну та її захисників». Можете замовити його поштою (див. Контакти).