«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 
БібліотекаКниги, брошуриЖиття і діяльність святих нашої землі Руси-України прославлених

Преподобний Тит Печерський, колишній воїн

(XIV ст.)

Преподобний Тит спочатку був мужнім воїном. Під час одного походу був тяжко поранений у голову. Хвороба змусила його відмовитися від військової служби. Тит прийшов у Печерський монастир і став ченцем. Усе подальше життя оплакував свої гріхи. Перед смертю отримав від Господа повідомлення, що Він простив йому гріхи. Припускають, що преподобний жив у монастирі в XIV ст. і там упокоївся. Його нетлінні мощі знаходяться в Дальніх печерах. В акафісті всім Печерським преподобним сказано: «Радуйся, Тите, бо, земного царя воїнство залишивши, ти небесним хоробрим воїном став». Пам’ять преподобного Тита-воїна вшановується 12 березня (27 лютого за ст. ст.).

Можете використовувати такі теґи: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Будь ласка, не коментуйте з доменів mail.ru, yandex.ua/yandex.ru тощо. Ви не будете отримувати сповіщення про відповіді на відгуки. Не користуйтеся послугами країни-окупанта.


Пошук

Сторінки

Важливе

Останні відгуки

Канали RSS

Нагору