«Наша Парафія»

Парафія святого Архистратига Михаїла, Київ, Пирогів

 
БібліотекаКниги, брошуриЖиття і діяльність святих нашої землі Руси-України прославлених

Преподобний Арсеній Працелюбний, Печерський

(XIV ст.)

Преподобний Арсеній жив у XIV ст., відбував чернечий подвиг у Печерському монастирі. Ніхто ніколи не бачив, щоб він був без роботи, працював удень і вночі, тому його прозвали «Працелюбний». Він завжди що-небудь робив: або молився, або працював, виконуючи різні доручення. Їжу приймав один раз на добу, після заходу сонця. За ці подвиги отримав від Господа дар чудотворця. Упокоївся в монастирі. Його нетлінні мощі знаходяться в Дальніх печерах. В акафісті всім Печерським преподобним про нього сказано: «Радуйся, Арсенію, бо за богоугодні тимчасові діяння ти вічності від Христа сподобився». Пам’ять преподобного Арсенія вшановується 21 травня (8 травня за ст. ст.).

Можете використовувати такі теґи: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Будь ласка, не коментуйте з доменів mail.ru, yandex.ua/yandex.ru тощо. Ви не будете отримувати сповіщення про відповіді на відгуки. Не користуйтеся послугами країни-окупанта.


Пошук

Сторінки

Важливе

Останні відгуки

Канали RSS

Нагору