Дерев’яні (Д)Муровані (М)Усі
Наддніпрянська школа Сіверсько-чернігівська школа Слобожансько-полтавська школа Східноподільська школа Поліська школа Волинська школа
Рівненська область, Дубнівський р-н, с. Стара Носовиця

Церква Собору Пресвятої Богородиці
1771 рік

Пересічна волинська церква після тотального покриття сірим пластиком стала іще більш пересічною. Хоча ні, тепер вона може сміливо змагатися за першість у номінації «Найжахливіший ремонт». Обійти її в цій номінації зможе хіба дорога, що веде до цього маловідомого храму.

Та все ж таки ми не пожалкували, що дотяглися до місця призначення. Адже біля бідолашної церкви уздріли прекрасний 400-літній ясен, вартий окремого візиту. Та позаяк згадана подія сталася ще у 2014 році, гарантувати зустріч із цим зеленим патріархом не можемо: гербофоби по українських селах останнім часом розвелися, як шашіль. Тож подумайте гарненько, їхати самим чи обмежитися переглядом наших світлин.

Усі фото