Дерев’яні (Д)Муровані (М)Усі
Український модерн (Д) Давньоруські церкви Українське Відродження Українське бароко Український класицизм (М) Український історизм (М) Український модерн (М)
Житомирська область, Коростишівський р-н, с. Царівка

Церква св. Олександра Невського
1900-ті рр.

Найцікавіші у царівської церкви (звичайної собі єпархіалки) — надбанні хрести. Усі до одного! Вони традиційні, але з претензією на модерн. Такі самі й вікна. Вони (і хрести, і вікна) збереглися навіть після останнього ремонту 2013 року. І за це — щира дяка від усіх аматорів УЦА місцевій громаді і настоятелю. Дай Боже церкві зберегтися в усій красі й після наступних ремонтів!

Усі фото