Дерев’яні (Д)Муровані (М)Усі
Український модерн (Д) Давньоруські церкви Українське Відродження Українське бароко Український класицизм (М) Український історизм (М) Український модерн (М)
Рівненська область, Рівненський р-н, с. Шубків

Миколаївська церква
Друга пол. ХІХ ст.

Іззовні церква в точності наслідує архаїчну групу поліської народної школи УЦА (звісно, еклектична дзвіниця трохи випадає із загальної картинки, хоча з огляду на деякі старі пам’ятки не є зовсім чужорідною). А от низькі шестигранні вікна (ще й недавно поміняні на пластик) чітко вказують на «історичну» генезу пам’ятки. Але попри все церква справляє гарне враження. Цікаво було б зазирнути усередину — яке склепіння у нави? Невже чотиригранне?

Усі фото