Дерев’яні (Д)Муровані (М)Усі
Український історизм (Д) Український модерн (Д) Давньоруські церкви Українське Відродження Українське бароко Український класицизм (М) Український історизм (М) Український модерн (М)
Полтавська область, Зіньківський р-н, с. Попівка

Георгіївська церква
1797 (перебудована 1870) – 22 квітня 2012 рр.

Від 22 квітня 2012 року її немає… Полтавська красуня загинула у пожежі напередодні Великодня… Тож якщо церкву й справді збудували далекого 1797 року, стає іще прикріше — дерев’яних класицистичних церков ХVІІІ ст. в Україні менше, ніж пальців на одній руці… І тепер уже байдуже, що дзвіницю до неї добудували у 1870 році, а на мурований цоколь підняли у 1880 році.

Те що маємо, не бережемо, загубивши — плачемо…

Усі фото